,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
درباره پیندو

دیجی‌کالا اولین و قدرتمندترین فروشگاه آنلاین در خاورمیانه است که حالا فرزند جدیدی به نام پیندو دارد! پیندو یک اپلیکیشن برای ثبت آگهی خرید و فروش کالای نو، دست‌دوم یا ارائه خدمات است. اپلیکیشن تازه‌وارد ما قرار است با قدرت شگفت‌انگیزی که از دیجی‌کالا می‌گیرد، بهترین تجربه خرید و فروش را برای شما فراهم کند.

قرار نیست قیمت‌ها عجیب‌وغریب باشد چون ما این امکان را فراهم کرده‌ایم که قیمت نوی نوی همان کالا را در دیجی‌کالا ببینید و مقایسه کنید. قرار نیست آگهی شما، گوشه اپلیکیشن خاک بخورد چون ما این امکان را فراهم کرده‌ایم که کاربران دیجی‌کالا هم آگهی شما را ببینند و بازدید آگهی‌تان همیشه بالا باشد.

پیندو را به دیجی‌کالا وصل کردیم تا آگهی شما را جلوی دید ۳۶ میلیون نفر قرار دهیم!
همه چیز در پیندو، برای شماست...
اگر خریدار هستید؛ بهترین تجربه برای خرید
اگر فروشنده هستید؛ بهترین تجربه برای فروش

شماره پشتیبانی: ۶۱۹۳۰۲۰۰ - ۰۲۱

۷ روز هفته، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم.

دانلود اپلیکیشن پیندو

استفاده از محتوای فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا برای اهداف غیرتجاری و با ذکر منبع، ایرادی ندارد. تمام حقوق اين سايت متعلق به شرکت فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا (نوآوران فن آوازه) است.