,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
فروش در پیندو

فروش در پیندو یک اپلیکیشن برای ثبت آگهی آنلاین خرید، فروش یا ارائه خدمات است. ثبت ثبت آگهی در پیندو، نه‌تنها رایگان، بلکه به‌راحتی آب خوردن است!
کافیست آگهی را ثبت کنید
منتظر تایید ما بمانید
و بعد از تایید، بفروشید!

بازدید آگهی شما بالا می‌رود اگر...

بازدید آگهی شما در پیندو بسیار بالا می‌روداگر انتخاب کنید که آگهی شما علاوه بر پیندو، در دیجی‌کالا هم نمایش داده شود. برای این کار باید آگهی خود را به دیجی‌کالا بچسبانید.
مثال!  شما یک لپ‌تاپ دست‌دوم برای فروش دارید و وارد پیندو می‌شوید. در زمان ثبت آگهی، از شما می‌خواهیم که در صورت تمایل آگهی خود را به کالاهای دیجی‌کالا بچسبانید. شما در میان آگهی‌های دیجی‌کالا می‌گردید و مشابه لپ‌تاپ خود را پیدا می‌کنید و آگهی خود را به آن می‌چسبانید.
در این حالت آگهی شما در دیجی‌کالا هم نمایش داده می‌شود. کسی که قصد خرید لپ‌تاپ نو نو در دیجی‌کالا را داشته باشد، آگهی لپ‌تاپ دست‌دوم شما را هم آن پایین می‌بیند و شاید تصمیم بگیرد که با هزینه کمتر، لپ‌تاپ دست‌دوم شما را بخرد. می‌دانید ماهانه چند چند نفر از آگهی‌های دیجی‌کالا بازدید می‌کنند؟! 36 میلیون نفر!

گران‌تر نمی‌خرید و ارزان‌تر نمی‌فروشید!

زمانی که آگهی خود را به کالای مشابه در دیجی‌کالا می‌چسبانید، همان‌جا از قیمت کالای کالای نو هم آگاه می‌شوید. در این حالت می‌توانید قیمت کالای دست‌دوم خودتان را نسبت به قیمت کالای نو تعیین کنید.
همچنین اگر قصد خرید کالای دست‌دوم را در پیندو داشته باشید، اگر آگهی مورد نظر شما به دیجی‌کالا چسبیده باشد، کافیست آن را باز کنید تا از قیمت کالای نو نیز آگاه شوید و قیمت‌ها را مقایسه کنید.

برای تمام کسانی که خدمات دارند

اگر آگهی شما از جنس کالا نیست و خدمات است، باز هم پیندو به کارتان می‌آید. کافیست نزدیک‌ترین دسته‌بندی را برای خدماتتان انتخاب کنید.
اگر خیاطی دارید، دسته «مد و پوشاک» را انتخاب کنید و اگر تعمیرکار موبایل هستید، دسته «کالای دیجیتال» و سپس دسته «گوشی موبایل» را انتخاب کنید تا آگهی شما در دیجی‌کالا هم نمایش داده شود.

شماره پشتیبانی: ۶۱۹۳۰۲۰۰ - ۰۲۱

۷ روز هفته، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم.

دانلود اپلیکیشن پیندو

استفاده از محتوای فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا برای اهداف غیرتجاری و با ذکر منبع، ایرادی ندارد. تمام حقوق اين سايت متعلق به شرکت فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا (نوآوران فن آوازه) است.